شرکت پارسیان سازنده دستگاه تزریق پلاستیک


 

پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک از تناژ گیره ۱۰۰ تن الی ۱۳۰۰ تن با ظرفیت های تزریق ۲۵۰ گرم به بالا طراحی و ساخت می کند. از جمله مزایای انواع دستگاه تزریق پلاستیک پارسیان می توان به قدرت گیره واقعی و بسیار خوب و همچنین ظرفیت تزریق بالا تر در مقایسه با انواع دستگاه تزریق پلاستیک چینی اشاره نمود.

شرکت ماشین های تزریق پلاستیک پارسیان

از آنجایی کع در ایران یکی از اصلی ترین مصارف دستگاه تزریق پلاستیک، تولید سبد میوه است، پارسیان سری جدید دستگاه های تزریق پلاستیک خود را بصورت مخصوص برای تولید سبد میوه طراحی و ساخت نموده است. در ادامه به معرفی این دستگاه ها می پردازیم.

 

دستگاه تزریق پلاستیک سبد و صندلی پارسیان

 

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۲۰۰ تن سری جدید پارسیان ظرفیت تزریق ۶۵۰ گرمی دارد. از این رو می توان از آن برای تولید انواع سبد های میوه ۴ کیلو گرمی، ۶ کیلو گرمی، ۸ کیلو گرمی و ۹ کیلو گرمی استفاده کرد. همانگونه که می دانید منظور از این اعداد حجم سبد می باشد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن

در طراحی جدید دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن پارسیان ظرفیت مواد دهی یا به عبارت دیگر ظرفیت تزریق ۱۱۰۰ گرمی دارد. کارشناسان ما دستگاه تزریق پلاستیک ۳۰۰ تن جدید تولید کاهش می یابد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن

دستگاه تزریق پلاستیک ۵۰۰ تن سری جدید این شرکت از ظرفیت تزریق ۲۸۰۰ گرمی بهره برده و از یان جهت برای تولید انواع سبد های میوه سایز بزرگ مناسب هستند. سبد میوه ۱۸ کیلویی، ۲۰ کیلویی و ۲۵ کیلو گرمی را می توان با کیفیت بسیار بالا با دستگاه ۵۰۰ تن تولید نمود. دستگاه های سری جدید پارسیان در روز توان تولید ۵۰۰۰ عدد سبد میوه را دارند.

 

دستگاه تزریق پلاستیک پت

علاوه بر دستگاه های فوق و دیگر ماشین آلات تزریق پلاستیک همه کاره، شرکت پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک پریفرم و یا دستگاه تزریق پلاستیک پت مخصوص با کیفیت بسیار بالاتری در مقایسه با ماشین آلات مشابه چینی می سازد. ضمن اینکه قیمت این دستگاه ها نسبت به دستگاه های چینی بسیار مناسب تر می باشد.

 

دستگاه تزریق پلاستیک صندلی

همانگونه که بیان گردید، پارسیان دستگاه تزریق پلاستیک تا تناژ گیره ۱۳۰۰ تن می سازد. از این رو دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تن این شرکت را می توان برای تولید قطعات پلاستیکی بزرگی نظیر انواع صندلی پلاستیکی بکار برد. دستگاه ۱۳۰۰ تن ظرفیت تزریق معادل ۱۲۳۰۰ گرم دارد. اگر شما در پی خرید دستگاه تزریق پلاستیک صتدلی پارسیان هستید، ما دستگاه تزریق پلاستیک ۱۰۰۰ تن و ۱۳۰۰ تن را به شما پیشنهاد می کنیم.

دستگاه تزریق پلاستیک قطعات خودرو

با توجه به ظرفیت تزریق ۱۲٫۳ کیلو گرمی دستگاه تزریق پلاستیک ۱۳۰۰ تن پارسیان، این دستگاه به منظور تولید انواع قطعات بزرگ خودرو نظیر سپر (سپر خودرو هایی نظیر پراید) می تواند مورد استفاده قرار گیرد. همچنین قطعات کوچکتر خودرو را می توان با سایر انواع دستگاه های تزریق پلاستیک ساخت پارسیان تولید نمود. از آنجایی که صحبت از دستگاه تزریق پلاستیک سپر خودرو شد، لازم به ذکر است که برای تولید سپر های بزرگی نظیر سپر پژو و یا سمند و دیگر خودرو های نسبتا بزرگ نیاز به دستگاه تزریق پلاستیک ۱۸۰۰ تن می باشد.

 

© تمامی حقوق برای شرکت پارسیان محفوظ است 2020

Developed by : www.itoucan.ir

شرکت ماشین سازی پارسیان سازنده ماشینهای فرایند پلاستیک

Free Joomla! templates by Engine Templates